Статті

Про компанію Tupperware

Про бренд

У січні 2009 року - компанія Tupperware була названа однією з найбільших компаній Америки в списку «Платинум 400» на Forbes.com.

У березні 2009 року в списку «Найбільш шанованих компаній світу» в рейтингу Fortune Magazine компанія Tupperware зайняла 2-е почесне місце.

Одна з перших компаній, що впровадили стратегію прямих продажів в 50 - ті роки минулого століття - компанія Tupperware.

Компанія Tupperware Brands Corporation сама займається розробкою виробів, їх виробництвом (14 заводів) і розповсюдженням продукції.

Ринки - лідери за споживанням продукції компанії Tupperware: Німеччина, Франція, США, Мексика, Росія, Австралія і Нова Зеландія, Італія, Австрія, Південна Африка і Японія.

Вироби компанії Tupperware можна придбати через незалежних консультантів, яких в усьому світі більше 2,2 мільйона осіб.

Продукція компанії Tupperware представлена ​​більш, ніж в 100 країнах світу.

Про посуд

Ультрамодний посуд Tupperware – це не тільки витончена прикраса Вашої кухні, але й справжня знахідка для тих, хто цінує якість, зручність та безпеку. Вона виготовляється з екологічно чистої сировини. Один з концептів посуду Tupperware був розроблений ще в далекому 1946 році американським дослідником хіміком Ерлом Таппером. Неважко здогадатися, що і сама продукція згодом була названа в його честь.

Свою першу тарілку Таппер назвав «Чудо-мискою». Основною сировиною для її виготовлення служили різноманітні полімери, очищені від шкідливих хімічних сполук і шкідливих речовин. Завдяки цьому матеріалу посуд виробника до сих пір має конкурентоспроможні властивості, такі як:

  1. повна нейтральність, а отже - безпека матеріалу посуду для людини;
  2. герметична кришка, що дозволяє довгий час зберігати продукти без зміни їх корисних властивостей; стійкість посуду до низьких і високих температур;
  3. легкість в створенні стильного дизайну: посуд Tupperware є володарем безлічі нагород Red Dot Design Award;
  4. гарантований довгий термін служби посуду і кришок для неї без втрати споживчих властивостей.

Висока якість товарів була неодноразово підтверджена різноманітними престижними преміями, сертифікатами міжнародного рівня. Крім цього, посуд Tupperware була удостоєна почесного місця в сотні кращих винаходів минулого століття. І це, дійсно так, адже компанії є чим пишатися.

Tupperware не просто виготовляє посуд з біоматеріалу, він також створюється з використанням сучасних технологій, що дозволяють добитися максимального збереження продуктів. Можливість використання посуду як для гарячих рідин, так і для, наприклад, морозива або холодцю, неможливо недооцінити. Зручне транспортування продуктів забезпечується завдяки герметичній кришці.

Tupperware - ідеальне рішення для будь-якої ситуації!